Hlavní navigace

Vybraní operátoři zpřístupní svým zákazníkům HBO. Premiéru má Hořící keř

Třídílná minisérie Hořící keř, která vznikla v produkci HBO Europe, upozorňuje na alarmující čin Jana Palacha a události, které po něm následovaly. První díl Hořícího keře uvidí diváci v neděli.
Lukáš Polák
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Někteří operátoři zpřístupní o tomto víkendu všem svým zákazníkům prémiový placený kanál HBO (včetně jeho HD verze), a to bez ohledu na to, jaký mají programový balíček. Tento krok potvrdili například satelitní operátoři Skylink a freeSAT by UPC Direct a také kabelová společnost UPC Česká republika. Firmy se dohodly na otevření tohoto atraktivního filmového kanálu se společností HBO Česká republika, které v neděli od 20 hodin nabídne první část minisérie Hořící keř.

K TÉMATU: HBO supluje Českou televizi, zaznělo po první projekci dramatu Hořící keř

V neděli 27. ledna od 19:30 hodin budou zákazníkům s kartou Skylink v provedení Irdeto a Irdeto ICE aktivovány programy HBO a HBO HD zdarma. Pokud nejsou na vašem přijímači programy HBO nebo HBO HD naladěny automaticky, je vyžadováno ruční naladění satelitního přijímače, uvedl provozovatel Skylinku, lucemburská společnost M7 Group. freeSAT nabídne svým zákazníkům HBO a HBO HD v neděli od 19:30, konec tohoto proma nespecifikoval. Bude ale mít podobný průběh jako u Skylinku.

MM_K Starous

ČTĚTE TAKÉ: Prioritou HBO pro letošní rok je služba HBO GO. Chce ji nabídnout i u velkých hráčů

O nekódovaném vysílání kanálů HBO a HBO HD informoval server DigiZone.cz i tiskový mluvčí kabelového operátora UPC Česká republika Juraj Gerbery. UPC Česká republika bezplatně zpřístupní všem svým zákazníkům s nabídkou digitální kabelové televize první díl dramatu HBO o alarmujícím činu Jana Palacha Hořící keř v režii Agnieszky Holland. Všichni zákazníci získají přístup k placeným prémiovým programům HBO a HBO HD od neděle 27. ledna 19.00 do pondělí 28. ledna do 7.00, uvedl Gerbery.