Hlavní navigace

Východočeská televize V1 dostala před svými druhými narozeninami nový vizuál

28. 5. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Největším úspěchem stanice v poslední době je skutečnost, že se stejně jako TV Metropol a Zak TV dostala do širší distribuce v nabídce kabelového operátora UPC Česká republika.

Nový vizuál si krátce před svými druhými narozeninami, které připadají na 9. září, nadělila východočeské televize V1. Primárním zdrojem distribuce signálu je pro tento program zemský multiplex 3, konkrétně východočeské vysílače Krásné, Černá hora a Kamenná Horka a severočeský Ještěd. Dále je stanice součástí nabídek místních kabelovýchIPTV operátorů, program byl nedávno zařazen do programového rastru společnosti UPC. Kromě aktuálního zpravodajství a publicistiky z dané oblasti jsou pro ni typické magazíny a také dokumenty – v minulosti nabídla například produkci britské BBC a nedávno i ruské RT.

MMF24

Ukázka z nového vizuálu Východočeských zpráv televize V1
Autor: televize V1

Ukázka z nového vizuálu Východočeských zpráv televize V1

ČTĚTE TAKÉ: Televize V1 plánuje expanzi do dalších regionů, východní Čechy už jí nestačí

Proměna vizuálu se chystá jak k hlavní zpravodajské relaci Východočeské zprávy, tak ke zpravodajskému souhrnu a dalším pořadům, které lze na této televizní stanici sledovat. Od června se budou diváci moci ve vysílání setkat s novým seriálem Dovolená snů. Ten zavede diváky do zajímavých destinací, ideálních pro prožití příjemné dovolené. Provozovatel programu zároveň slibuje, že nebudou chybět ani další přírodopisné dokumenty společnosti KM Records. Nově je vysílací schéma zveřejňováno každých čtrnáct dní také v tištěné podobě v magazínu „Program televize“.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).