Hlavní navigace

Vyhledávání spojů na webu Českých drah je nefunkční

Jiří Macich ml.

České dráhy jsou častým terčem kritiky a občas na jejich adresu slýcháváme stížnosti, že zaspaly dobu. To zřejmě platí i o vyhledávání spojů skrze službu eKurýr na webových stránkách Českých drah, které je už od začátku letošního roku nefunkční. Jak nás upozornil náš čtenář, pokusíte-li se třeba dnes najít nějaký spoj, vypíše se chybové hlášení Zadejte platné datum v rozmezí od 17.1.2008 do 31.12.2007, což je zjevný nesmysl. Na problém jsme České dráhy upozornili a čekáme na reakci. …

České dráhy jsou častým terčem kritiky a občas na jejich adresu slýcháváme stížnosti, že zaspaly dobu. To zřejmě platí i o vyhledávání spojů skrze službu eKurýr na webových stránkách Českých drah, které je už od začátku letošního roku nefunkční. Jak nás upozornil náš čtenář, pokusíte-li se třeba dnes najít nějaký spoj, vypíše se chybové hlášení Zadejte platné datum v rozmezí od 17.1.2008 do 31.12.2007, což je zjevný nesmysl. Na problém jsme České dráhy upozornili a čekáme na reakci. (Černovláska.cz)

Našli jste v článku chybu?
19. 1. 2008 14:51
Tak to se velice omlouvám. V e-mailu přeposlaném od kolegy Miklíka jsem přehlédl odkaz až úplně dole. Odkaz na Vaše stránky jsem nyní do zprávičky doplnil. Přijměte prosím mojí upřímnou omluvu, rozhodně nešlo o úmysl Vás jakkoliv poškodit.
18. 1. 2008 18:32
Je mi líto, že máte tento dojem, protože si na správném uvádění a odkazování zdrojů dáváme dost záležet, jelikož to považujeme za elementární slušnost i za službu čtenářům. Konkrétně v případě této zprávičky nám přišel tip e-mailem od čtenáře, což je ve zprávičce také uvedeno.