Hlavní navigace

Výkonným ředitelem mateřské firmy e-shopu Mall.cz se stal Vít Endler

1. 7. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Endler obsadil v rámci Netretail Holdingu nově vytvořenou pozici výkonného ředitele. Dosavadní CEO Ondřej Fryc bude zastávat funkci generálního ředitele.

Společnost Netretail Holding, která v Česku provozuje internetový obchod Mall.cz, má nového výkonného ředitele. Dnešním dnem se jím stal Vít Endler, který od dubna zastával pozici ředitele pro obchodní rozvoj a měl na starosti všechny zahraniční pobočky Netretail Holdingu.

Vít Endler

Vít Endler

Do firmy Endler přišel v roce 2010 a působil nejdříve jako manažer zodpovědný za polský e-shop Mall.pl. Postupně se mu podařilo udělat z polské pobočky firmu s miliardovým obratem, která patří mezi deset největších e-shopových hráčů na tamním trhu.

„Vít ukázal, že umí budovat skvělé firmy, a já plně důvěřuji jeho manažerským i osobnostním kvalitám,“ uvedl ke jmenování Endlera do funkce Ondřej Fryc, CEO Netretail Holding. Ten zůstává i nadále ve vedení firmy. Bude ji řídit z pozice generálního ředitele.

„Ve své nové pozici budu pokračovat v tom, co Ondřej započal. Naše cíle jsou ambiciózní, a to nejen v rámci České republiky, ale v rámci celého regionu střední a východní Evropy. Co ale chceme určitě zachovat, je to, že MALL i nadále zůstane skvělým místem pro práci a správnou volbou pro zákazníky,“ prohlásil Endler.

Autor článku

Internetové novinařině se věnuje od roku 2005, kdy začal jako redaktor pracovat pro vydavatelství Internet Info.