Hlavní navigace

Vysílač Buková hora bude mít sedmihodinovou výluku

5. 5. 2009
Doba čtení: do minuty

Sdílet

 Autor: 322915
5. 5. 2009

Digitální vysílání všech tří multiplexů z Bukové hory bude zítra na několik hodin přerušeno. České radiokomunikace naplánovaly údržbovou přestávku v době od 8.00 do 15.00 hod. Mimo provoz tak bude digitální vysílání na kanálu 33 pro multiplex 1 (programy ČT a ČRo), kanál 58 pro multiplex 2 (programy Novy, Primy a Barrandov) a kanál 55 pro třetí multiplex (Óčko, Z1 a Public). Náhradní vysílání pro tuto lokalitu nebude zajištěno a lidé budou odkázáni na příjem z jiných oblastí případně z jiných platforem.

Více informací o digitálním vysílání z Bukové hory můžete najít v regionální příloze serveru Digizone.cz na této stránce.

Autor článku

Autor byl šéfredaktorem severu Digitálně.tv, oficiálního státního informačního webu k přechodu na digitální televizní vysílání. V minulosti vedl internetové deníky RadioTV.cz a RadioTV.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).