Hlavní navigace

Vysílací licenci na Slovensku chce získat nový kanál Madam TV

25. 2. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Podle informací serveru Omédiách.com za připravovaným programem stojí Mária Adamcová, manželka slovenského Herce Igora Adamce známého například ze seriálu Mafstory.

Slovenský éter by mohla v horizontu několika měsíců obohatit další nová televizní stanice. Informuje o tom server Omédiách.com. Radu pro vysílání a retransmisi (RVR), tamní obdobu Rady pro rozhlasové a televizní vysílání, žádá o vydání vysílací licence společnost Madam Art. Pokud splní všechny podmínky licence, tak rada nemá důvod licenci neudělit, uvedla pro server Omédiách.com mluvčí regulátora Lucia Jelčová. Bližší informace o projektu zatím nejsou známy.

CIF - osobnosti

NEPŘEHLÉDNĚTE: CME spouští další stanici. Na Slovensku dnes odstartuje kanál Fooor

Jak z názvu kanálu Madam TV vyplývá, stanice by se mohla orientovat na ženské publikum. Polovinu vysílání má být věnováno dramatické tvorbě, tedy filmům a seriálům. Chybět tu nemá ale ani zpravodajství (přibližně 9 % vysílání), publicistika a také zábavné a dokumentární relace. Za společností Madam Art stojí Mária Adamcová, manželka televizního a divadelního herce Igora Adamce. Ten se objevil například v seriálech Mafstory, Vyprávěj nebo Zázraky života.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).