Hlavní navigace

Vysílací licenci na Slovensku chce získat nový kanál Madam TV

Lukáš Polák

Podle informací serveru Omédiách.com za připravovaným programem stojí Mária Adamcová, manželka slovenského Herce Igora Adamce známého například ze seriálu Mafstory.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Slovenský éter by mohla v horizontu několika měsíců obohatit další nová televizní stanice. Informuje o tom server Omédiách.com. Radu pro vysílání a retransmisi (RVR), tamní obdobu Rady pro rozhlasové a televizní vysílání, žádá o vydání vysílací licence společnost Madam Art. Pokud splní všechny podmínky licence, tak rada nemá důvod licenci neudělit, uvedla pro server Omédiách.com mluvčí regulátora Lucia Jelčová. Bližší informace o projektu zatím nejsou známy.

Tipli listopad2

NEPŘEHLÉDNĚTE: CME spouští další stanici. Na Slovensku dnes odstartuje kanál Fooor

Jak z názvu kanálu Madam TV vyplývá, stanice by se mohla orientovat na ženské publikum. Polovinu vysílání má být věnováno dramatické tvorbě, tedy filmům a seriálům. Chybět tu nemá ale ani zpravodajství (přibližně 9 % vysílání), publicistika a také zábavné a dokumentární relace. Za společností Madam Art stojí Mária Adamcová, manželka televizního a divadelního herce Igora Adamce. Ten se objevil například v seriálech Mafstory, Vyprávěj nebo Zázraky života.