Hlavní navigace

Vysílání HbbTV startuje na satelitu u Sportu 1. Nabídne ji HD verze

3. 11. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
3. 11. 2010

Hybridní širokopásmové vysílání označované jako HbbTV, které umožňuje například přístup do on-line archivu té dané televizní stanice, listování moderním programem, interaktivní hry a řadu dalšího, nabídne také německá komerční televize Sport 1. Nepůjde však bohužel o vysílání v SD kvalitě, tedy klasickém rozlišení, ale HDTV. Tato verze je bohužel na satelitu kódována a přístupná pouze majitelům karet HD+ od společnosti SES Astra.

KL22 hlasovani

ČTĚTE TAKÉ: HbbTV nabídne v roce 2011 revoluci v televizní zábavě

Připravenost na HbbTV prezentovala stanice na zatím posledním ročníku veletrhu elektroniky IFA, která je největší událostí tohoto typu v Evropě. Kombinace televizního a internetového vysílání přináší podle představitelů kanálu mnohem větší atraktivnost pro diváky. Pro zájemce je připravena také celá řada článků se sportovní tematikou a atraktivní podoba teletextu. Diváci získají také přehled o vývoji sportovních utkání a aktualizace přímo na televizní obrazovce prostřednictvím dálkového ovladače.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.