Hlavní navigace

Vyšla digitální trafika pro iPhone s nabídkou více než 400 titulů

25. 10. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Digitální trafika Publero uvedla dnes do App Store novou verzi aplikace Publero Mobile. Číst z nabídky více než 400 titulů Publero je tak konečně možné nejen na iPadu, ale i na iPhone a iPod Touch. Zásadní změnou oproti předchozím verzím aplikace je její nová kompatibilita s iPhone a iPod Touch (především uzpůsobení app pro čtení časopisů na malých displejích). V nové verzi aplikace byla také upravena organizace knihovny a možnost regulovat frontu stahování. Následující verze Publero Mobile…

Digitální trafika Publero uvedla dnes do App Store novou verzi aplikace Publero Mobile. Číst z nabídky více než 400 titulů Publero je tak konečně možné nejen na iPadu, ale i na iPhone a iPod Touch.

Zásadní změnou oproti předchozím verzím aplikace je její nová kompatibilita s iPhone a iPod Touch (především uzpůsobení app pro čtení časopisů na malých displejích). V nové verzi aplikace byla také upravena organizace knihovny a možnost regulovat frontu stahování. Následující verze Publero Mobile budou zaměřeny na zdokonalení přenášení dat mezi zařízeními, push notifikace či na jazykové mutace. 

Digitální trafiku Publero v současnosti používá 34 000 uživatelů, jimž je k dispozici přes 400 titulů. Neustále se rozšiřující portfolio trafiky Publero obsahuje placené tituly i tituly zdarma.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).