Hlavní navigace

Vyzkoušejte si zdarma placenou satelitní televizi Cyfra+ z Polska

13. 11. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
13. 11. 2010

Polská satelitní služba Cyfra+, která nabízí své služby prostřednictvím družice Hotbird na pozici 13 stupňů východně, dá možnost od 18. do 21. listopadu ochutnat všem divákům svou programovou nabídku. Její provozovatel, CANAL+ Cyfrowy Sp., to oznámil na svých webových stránkách. Firma konkrétně odkóduje majitelům satelitních boxů všechny filmové a sportovní kanály.

ICTZ23

Diváci budou mít k dispozici stanice CANAL+, CANAL+ Film, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport2 a CANAL+ GO. Zájemci tak budou mít možnost vidět 93 filmů, 13 dokumentů, 9 filmových magazínů, 5 krátkometrážních filmů, 28 sportovních pořadů odvysílaných v premiéře a 10 sportovních magazínů. Filmoví fanoušci se mohou těšit například na film Veřejní nepřátelé v hlavních rolích s Johnny Deppem a Christianem Balem, dále Výměna s Angelinou Jolie, Sólista s Robertem Downey Jr. a Jamie Foxxem a Gamer s Gerardem Butlerem.

Parametry příjmu těchto kanálů najdete na webu Lyngsat.com.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.