Hlavní navigace

Wal-Mart testuje online prodej filmů se širokou nabídkou

8. 2. 2007
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Americká síť obchodů Wal-Mart Stores se hodlá pustit i do online prodeje filmů, které bude možné přehrávat buď na počítači nebo ve vybraných přenosných přehrávačích. Betaverze služby již běží, ale funguje jen v Internet Explorer 6 nebo vyšším. V nabídce mají být tři tisícovky filmů různých žánrů od všech klíčových filmových studií a televizních společností. Ceny titulů se budou pohybovat od 1,96 dolaru do 19,88 dolaru, kolik budou stát filmové novinky, které prý zákazníci naleznou v nabídce ve…

Americká síť obchodů Wal-Mart Stores se hodlá pustit i do online prodeje filmů, které bude možné přehrávat buď na počítači nebo ve vybraných přenosných přehrávačích. Betaverze služby již běží, ale funguje jen v Internet Explorer 6 nebo vyšším. V nabídce mají být tři tisícovky filmů různých žánrů od všech klíčových filmových studií a televizních společností. Ceny titulů se budou pohybovat od 1,96 dolaru do 19,88 dolaru, kolik budou stát filmové novinky, které prý zákazníci naleznou v nabídce ve stejný den, kdy jdou do prodeje na DVD nosičích. (BetaNews)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.