Hlavní navigace

Web Fandy navštívilo první den 46 tisíc unikátních návštěvníků

Lukáš Polák

Web kanálu Fanda je stylizovaný jako „portál pro chlapy“. Zájemci na něm najdou informace o rychlých autech, technice a pochopitelně také řadu odhalených žen.

Doba čtení: 1 minuta

V sobotu 14. července, tedy první den, kdy vysílal nový kanál Fanda z portfolia stanic Nova Group, se na jeho webové stránky přišlo podívat 46 298 unikátních návštěvníků, kteří si prohlédli téměř 950 tisíc unikátních stránek. Údaje poskytla novinářům přímo Nova. Za celý týden se pak přišlo na stránky Fandy podívat přibližně 120 tisíc unikátních návštěvníků. Nova je uvedla do ostrého provozu v úterý 10. července, kdy pořádala tiskovou konferenci k jeho představení. Čísla za další dny ale neposkytla.

ČTĚTE TAKÉ: Fanda už na tiskové konferenci nepřekvapil. V DVB-T ho nenaladíte

Úspěšnou návštěvnost přinesl kanál Fanda i serveru DigiZone.cz. O konkrétních číslech vás ale budeme referovat až v zítřejší aktualitě. Co se týká obsahu webových stránek kanálu Fanda, Nova Group je vytvořila jako „portál pro chlapy“, tedy přesně tím způsobem, jak mají být určeny cílové skupině. Fungují jako microsite hlavní Novy a zájemci tu mohou najít kromě základních informací (programové schéma, jak stanici naladit), také řadu doprovodného obsahu, například lechtivé obrázky odhalených slečen.

Našli jste v článku chybu?