Hlavní navigace

Web české MTV už nejen odpočítává, ale také informuje

29. 10. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
29. 10. 2009

Na webových stránkách chystané česko-slovenské verze lifestylově-hudebního kanálu MTV už najdou diváci nejen odpočítávání do startu této stanice, ale i menu se základními informacemi. Úvodní stránku pak ještě doplňuje video, které se nedávno objevilo na obrazovce TV Nova a komerční jednička tak využila tzv. cross proma, které ji tato značka umožňuje.

MM socky3

V první záložce Info o kanálu najdou zájemci základní fakta o této stanici. Sekce Novinky pak láká např. na pokračování ságy Stmívání s podtitulem Nový měsíc (MTV bude jeho partnerem) nebo koncert kapely Prodigy, která do Prahy přijede dva dny před startem česko-slovenské verze této stanice. Z webových stránek lze také vyčíst, že v programovém schématu budou figurovat dobře známé pořady, jako např.: Nitro Circus, Cribs nebo My Super Sweet 16. Svou záložku už zde má také program, ale k dispozici prozatím není.

ČTĚTE TAKÉ:
Česko-slovenské MTV už má svůj promo klip na Nově
Google, Universal a Sony pracují na konkurenci MTV
Evropské mutace MTV, VH1 a Nickelodeon získaly českou licenci

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.