Hlavní navigace

Webnode otevírá API pro jednoduché vkládání widgetů

Jiří Macich ml.

Česká služba Webnode, která slouží pro jednoduché vytvoření vlastních webových stránek, částečně otevírá pro své partnery API. Díky tomu mohou partneři Webnode nabídnout svým uživatelům a zákazníkům výrazně jednodušší vkládání různých widgetů do vytvářených stránek na Webnode. Částečné otevření API může přijít vhod tzv. White Label partnerům, kteří technologický základ Webnode nabízejí pod vlastní značkou. To je třeba případ slovenského portálu Zoznam.sk, jenž využívá Webnode pro svou službu…

Česká služba Webnode, která slouží pro jednoduché vytvoření vlastních webových stránek, částečně otevírá pro své partnery API. Díky tomu mohou partneři Webnode nabídnout svým uživatelům a zákazníkům výrazně jednodušší vkládání různých widgetů do vytvářených stránek na Webnode.

Částečné otevření API může přijít vhod tzv. White Label partnerům, kteří technologický základ Webnode nabízejí pod vlastní značkou. To je třeba případ slovenského portálu Zoznam.sk, jenž využívá Webnode pro svou službu Meu, kterou spustil před několika týdny.

White Label partneři tedy nyní mohou svým koncovým uživatelům poskytnout jednodušší vkládání vlastních modulů do vytvářených stránek. Dokumentaci, příklady a podrobný popis najdete na http://develo­per.webnode.com. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?