Hlavní navigace

Konference WebTop100 poradí, jak na účinný online marketing

7. 10. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Na otázku Jak zlepšit web a internetový marketing? se pokusí odpovědět odborná konference WebTop100, která se koná v úterý 19. října 2010. Má za cíl přiblížit aktuální trendy a přinést inspiraci na poli firemní propagace na internetu. Účastníci se mohou těšit na taková témata jako jsou nástroje na testování použitelnosti, způsoby jak úspěšně kombinovat PPC a SEO, krizová komunikace na webu, či jak spustit affiliate program. Nebude chybět pohled na vývoj kvality webových prezentací českých firem…

Na otázku Jak zlepšit web a internetový marketing? se pokusí odpovědět odborná konference WebTop100, která se koná v úterý 19. října 2010. Má za cíl přiblížit aktuální trendy a přinést inspiraci na poli firemní propagace na internetu.

Účastníci se mohou těšit na taková témata jako jsou nástroje na testování použitelnosti, způsoby jak úspěšně kombinovat PPC a SEO, krizová komunikace na webu, či jak spustit affiliate program. Nebude chybět pohled na vývoj kvality webových prezentací českých firem za poslední rok, včetně rozdílů mezi odvětvími, a poukázání na nejčastější chyby, kterých se tvůrci webů dopouštějí.

Více podrobností k programu a možnost registrace naleznete na stránkách konference WebTop100.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).