Hlavní navigace

WiFi od free-hotspot.com pro iPhone na tři měsíce bez reklamy

Jiří Macich ml.

Společnost free-hotspot.com oznámila, že uživatelům mobilního telefonu Apple iPhone a multimediálního přehrávače Apple iPod poskytne v následujících třech měsících bezplatné připojení k Internetu prostřednictvím své sítě WiFi hotspotů. Celkem má free-hotspot.com 3 500 bezplatných hotspotů v 18 zemích Evropy včetně České republiky, ale běžně je jejich využití podmíněno zobrazením reklamy. Uživatelé iPodů a iPhonů však mohou služeb free-hotspot.com využívat tři měsíce bez reklamy.

Doba čtení: 1 minuta

Společnost free-hotspot.com oznámila, že uživatelům mobilního telefonu Apple iPhone a multimediálního přehrávače Apple iPod poskytne v následujících třech měsících bezplatné připojení k Internetu prostřednictvím své sítě WiFi hotspotů. Celkem má free-hotspot.com 3 500 bezplatných hotspotů v 18 zemích Evropy včetně České republiky, ale běžně je jejich využití podmíněno zobrazením reklamy. Uživatelé iPodů a iPhonů však mohou služeb free-hotspot.com využívat tři měsíce bez reklamy.

Je to celkem zajímavý marketingový tah, protože společnost free-hotspot.com se šikovně přiživuje na současném skoro až davovém šílenství okolo iPhonu, které opět přiživilo nedávné uvedení 3G verze. V Česku zatím iPhone oficiálně uveden na trh nebyl, ale v nabídce tuzemských obchodů se objevuje. Kdy se začne s oficiálním prodejem není zcela jasné. Jistě víme v současnosti jen to, že tu žádný operátor nebude mít exkluzivitu a v nabídce budou mít iPhone všichni tři tradiční mobilní operátoři. (Tisková zpráva)

S iPhonem se samozřejmě připojíte i k jiným hotspotům než jsou ty ze sítě free-hotspot.com. Nějaký hotspot ve své blízkosti si můžete najít třeba v našem katalogu.

Našli jste v článku chybu?