Hlavní navigace

WiMAX od Českých Radiokomunikací už ve dvaceti městech

Jiří Macich ml.

České Radiokomunikace oznámily, že své služby na bázi technologie WiMAX zpřístupnily v celkem již dvaceti městech. WiMAX od Českých Radiokomunikací se v poslední době objevil v Chebu, Františkových Lázních, Písku, Táboře, Hradci Králové a v Jablonci nad Nisou Výstavba vysílačů v regionech se blíží do finále, nyní nás čeká pouze spuštění šesti posledních lokalit, říká Marcel Procházka, manažer rozvoje služeb a podnikání Českých Radiokomunikací. Všechny prozatím plánované vysílače na Moravě jsou…

Doba čtení: 1 minuta

České Radiokomunikace oznámily, že své služby na bázi technologie WiMAX zpřístupnily v celkem již dvaceti městech. WiMAX od Českých Radiokomunikací se v poslední době objevil v Chebu, Františkových Lázních, Písku, Táboře, Hradci Králové a v Jablonci nad Nisou Výstavba vysílačů v regionech se blíží do finále, nyní nás čeká pouze spuštění šesti posledních lokalit, říká Marcel Procházka, manažer rozvoje služeb a podnikání Českých Radiokomunikací. Všechny prozatím plánované vysílače na Moravě jsou již v provozu, ještě se má rozšiřovat pokrytí v Čechách.

WiMAX od Českých Radiokomunikací se nejdříve letos v lednu objevil v Praze a v létě pak České Radiokomunikace oznámily plánované rozšíření pokrytí i do dalších českých měst. Aktuálně jsou služby Business WiMAX a Premium WiMAX nabízeny v Praze (Žižkov, Strahov, Prosek, Chodov), Ostravě, Olomouci, Brně, Liberci, Vratislavicích, Pardubicích, Znojmě, Opavě, Prostějově, Plzni, Českých Budějovicích, Zlíně, Ústí nad Labem, Karlových Varech, Uherském Hradišti a v již zmíněných městech Cheb, Františkovy Lázně, Tábor, Písek, Hradec Králové a Jablonec nad Nisou. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?