Hlavní navigace

Windows 7 bude v prodeji od konce října

Martin Vyleťal

Microsoft dnes oznámil, že nový operační systém s názvem Windows 7 se začne prodávat 22.října. Od stejného data by se měly na pultech obchodů objevit PC a notebooky s předinstalovanými „sedmičkami“. Potvrdily se také informace o tom, že Microsoft umožní zákazníkům, kteří si koupí počítač s přeinstalovaným operačním systémem Windows Vista v odbobí těsně před spuštěním prodeje jeho nástupce, bezplatný nebo zvýhodněný upgrage. Ten se ale nebude týkat nejlevnější verze Windows Vista Basic. (CNET…

Microsoft dnes oznámil, že nový operační systém s názvem Windows 7 se začne prodávat 22.října. Od stejného data by se měly na pultech obchodů objevit PC a notebooky s předinstalovanými „sedmičkami“. Potvrdily se také informace o tom, že Microsoft umožní zákazníkům, kteří si koupí počítač s přeinstalovaným operačním systémem Windows Vista v odbobí těsně před spuštěním prodeje jeho nástupce, bezplatný nebo zvýhodněný upgrage. Ten se ale nebude týkat nejlevnější verze Windows Vista Basic. (CNET News)

Našli jste v článku chybu?
12. 10. 2009 12:00
prochor (neregistrovaný)
BS playr je uzpar let plny spywaru, takze budte rad, ze jste se o zbavil :)) zkuste KM player, VLC take dobra volba, KM player ma malinko problemy s Winwdos 7 RC, ale verim, ze v plne verzi W7 + novy release Km playeru vse vyresi... Jinak W7 naprosta spokojenost, ve spojeni s Ubuntu pokryje vsechny potreby profesionala :)