Hlavní navigace

Windows Small Business Server 2008 jako RC1

28. 7. 2008
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Krátce po Windows Essential Business Server 2008 RC1 společnost Microsoft uvolnila k veřejnému testování první release candidate verzi nového systému Windows Small Business Server 2008. Zájemci si tuto testovací verzi mohou stáhnout zdarma z webu Microsoftu. RC1 je k dispozici v angličtině, němčině a čínštině. Windows Small Business Server 2008 má nahradit Windows Small Business Server 2003 a uvolněn do prodeje má být už 12. listopadu. Více informací o novém systému naleznete na stránkách…

Krátce po Windows Essential Business Server 2008 RC1 společnost Microsoft uvolnila k veřejnému testování první release candidate verzi nového systému Windows Small Business Server 2008. Zájemci si tuto testovací verzi mohou stáhnout zdarma z webu Microsoftu. RC1 je k dispozici v angličtině, němčině a čínštině. Windows Small Business Server 2008 má nahradit Windows Small Business Server 2003 a uvolněn do prodeje má být už 12. listopadu. Více informací o novém systému naleznete na stránkách Microsoftu. (Microsoft TechNet Blog CZ/SK)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.