Hlavní navigace

Windows Live Messenger pro iPhone podporuje Facebook Chat

Jiří Macich ml.

Microsoft uvolnil aktualizovanou verzi komunikačního klienta Windows Live Messenger pro iPhone, který se poprvé objevil letos v červnu. Aktualizovanou verzi lze použít i jako klienta pro Facebook Chat. Windows Live Messenger pro iPhone tak nabízí uživatelům tutéž funkci, která patří mezi největší taháky nové desktopové verze programu (ta se momentálně betatestuje). Facebook Chat ve Windows Live Messengeru pro iPhone lze aktivovat v uživatelském profilu, ale prozatím je toto propojení oficiálně…

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Microsoft uvolnil aktualizovanou verzi komunikačního klienta Windows Live Messenger pro iPhone, který se poprvé objevil letos v červnu. Aktualizovanou verzi lze použít i jako klienta pro Facebook Chat. Windows Live Messenger pro iPhone tak nabízí uživatelům tutéž funkci, která patří mezi největší taháky nové desktopové verze programu (ta se momentálně betatestuje). Facebook Chat ve Windows Live Messengeru pro iPhone lze aktivovat v uživatelském profilu, ale prozatím je toto propojení oficiálně dostupné jen pro uživatele ze Spojených států, Velké Británie, Francie, Německa, Ruska a Brazílie. Časem má ovšem expandovat i do dalších zemí.

Kromě Facebook Chatu přináší aktualizovaný Windows Live Messenger pro iPhone také vylepšení na základě zpětné vazby od uživatelů. Někteří uživatelé např. měli problém dopátrat se způsobu odhlášení od sítě, takže Microsoft tuto funkci dal více na oči. Nově lze také jednoduše filtrovat seznam kontaktů se stavovými zprávami. Lze se například omezit jen na uživatele online nebo uživatele, kteří spadají do některé z kategorií (např. oblíbení či kolegové). Rozšířil se také počet dostupných lokalizací na celkem 31 jazykových mutací, mezi nimiž je čeština i slovenština. (Inside Windows Live)