Hlavní navigace

Writely migruje na Google Účet

25. 9. 2006
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Po březnové akvizici Writely Googlem se čekalo, kdy dojde k integraci účtu na této službě s jednotným systémem Google Accounts, pomocí kterého se je možné přihlásit prakticky ke všem službám tohoto portálu. Tento týden k tomuto dlouho připravovaném kroku nakonec došlo. O své dokumenty uživatelé nepřijdou. Pokud již účet na Googlu mají, mohou do něj své texty jednoduše přenést. V opačném případě se můžete stále přihlašovat ke svému původnímu účtu, nicméně časem určitě budete přinuceni Google…

Po březnové akvizici Writely Googlem se čekalo, kdy dojde k integraci účtu na této službě s jednotným systémem Google Accounts, pomocí kterého se je možné přihlásit prakticky ke všem službám tohoto portálu. Tento týden k tomuto dlouho připravovaném kroku nakonec došlo. O své dokumenty uživatelé nepřijdou. Pokud již účet na Googlu mají, mohou do něj své texty jednoduše přenést. V opačném případě se můžete stále přihlašovat ke svému původnímu účtu, nicméně časem určitě budete přinuceni Google Account si založit.

Tato změna je ale jen první v řadě. Od svého odkoupení se na Writely téměř zastavil vývoj. Proto se nyní očekávají mnohá vylepšení, která by měla službu povznést na úroveň další kancelářské aplikace od Googlu – Google Spreadsheets. Předpokládá se změna nynějšího okrového designu, vylepšení možností sdílení či integrace s Gmailem a Google Calendarem. (The Writely Blog)

Autor článku

Autor je bývalým redaktorem Lupa.cz, nyní pracuje jako konzultant v BCG. Vystudoval ekonomii a právo. Občas bloguje: jilm.cz a často tweetuje: @jilm.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).