Hlavní navigace

X Factor příští rok nebude, tvrdí bulvár. Prima to nekomentuje

2. 12. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

2. 12. 2010

Pěvecká soutěž X Factor, která se vysílala před dvěma lety také v České republice, se podle dnešního vydání bulvárního deníku Blesk vysílat v příštím roce nebude. List uvedl, že ho televize Prima smetla ze stolu. Vedení české komerční dvojky se však nechce k tomuto projektu v současné době vyjadřovat. Serveru DigiZone.cz to vzkázala její mluvčí Jana Kocová.

cif-tip-téma-foto

ČTĚTE TAKÉ: „Kat“ Simon Cowell už má v X Factoru nástupce, frontmana Aerosmith

Na Primě se o X Factoru vedla dlouhá jednání, nakonec soutěž odsunuli. Uvažuje se o tom, že by se vysílala až v roce 2012, citoval jednoho ze zaměstnanců Primy, který si přál zůstat v anonymitě, Blesk. I na toto vyjádření však odpovídá Jana Kocová stále stejně, televize z pražské Palmovky se k němu nebude vyjadřovat. Bulvární tisk spekuluje o možném strachu vedení Primy z pěvecké soutěže SuperStar, která se objeví příští rok na konkurenční Nově. To je ale nesmyl, protože dle licence společnosti FremantleMedia, jenž je vlastníkem obou formátů, se nesmí postavit proti sobě.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.