Hlavní navigace

Youtube Live byl přenos koncertu

Patrick Zandl

Včera proběhla dlouho očekávaná akce Youtube Live. K obecnému zklamání ale nešlo o spuštění streamovací služby v rámci videoportálu YouTube, pouze o jednorázový přímý přenos koncertu, navíc zajištěný třetí stranou, technologií Akamai. Ve špičce se na stream z koncertu podívalo přes 863 000 lidí, v průměru přes 700 000 lidí najednou. Zájemci o streaming zajišťovaný Googlem ovšem nemusí zoufat, prý Google jedná o převzetí některé z existujících služeb. (Mogulus).

Včera proběhla dlouho očekávaná akce Youtube Live. K obecnému zklamání ale nešlo o spuštění streamovací služby v rámci videoportálu YouTube, pouze o jednorázový přímý přenos koncertu, navíc zajištěný třetí stranou, technologií Akamai. Ve špičce se na stream z koncertu podívalo přes 863 000 lidí, v průměru přes 700 000 lidí najednou. Zájemci o streaming zajišťovaný Googlem ovšem nemusí zoufat, prý Google jedná o převzetí některé z existujících služeb. (Mogulus).

Našli jste v článku chybu?
23. 11. 2008 17:51
Zrejme se mohu povazovat za stastlivce, ze jsem videl puvodni diskuzi. Na tohle jste tedy nebyvali na lupe zvykli.
23. 11. 2008 10:12
Autor to věděl, hlavně proto, že ho na to upozornili z Google. Ale řada jiných médií ve světě (u nás se tomu nikdo moc nevěnoval) z toho vyvodila, že to bude obecně dostupná Youtube služba.