Hlavní navigace

YouTube vyhlašuje soutěž o nejlepšího tvůrce filmových příběhů

Redakce

YouTube vyhlašuje globální soutěž Your Film Festival 2012, jejíž cílem je najít nejlepší světové filmové tvůrce a propojit je s publikem po celém světě. YouTube vyzývá tvůrce obsahu z celého světa, aby natočili 15 minutový video příběh v jakémkoli formátu, stylu či žánru a přihlásili ho do soutěže nahráním na kanál youtube.com/yourfilmfestival. Do soutěže se mohou zapojit i Češi a následovat tak úspěch kameramana Sergeje Kondakova, jehož příspěvek ze ZOO Praha se dostal do unikátního dokumentu…

Doba čtení: 1 minuta

YouTube vyhlašuje globální soutěž Your Film Festival 2012, jejíž cílem je najít nejlepší světové filmové tvůrce a propojit je s publikem po celém světě.

YouTube vyzývá tvůrce obsahu z celého světa, aby natočili 15 minutový video příběh v jakémkoli formátu, stylu či žánru a přihlásili ho do soutěže nahráním na kanál youtube.com/y­ourfilmfestival. Do soutěže se mohou zapojit i Češi a následovat tak úspěch kameramana Sergeje Kondakova, jehož příspěvek ze ZOO Praha se dostal do unikátního dokumentu “Život v jednom dni”.  Video příspěvky mohou tvůrci obsahu přihlašovat od 2. února do 31. března 2012.

Vítězný video příspěvek vybere odborná porota přímo na letošním filmovém festivalu v Benátkách. Absolutní vítěz získá YouTube grant na svou původní tvorbu v hodnotě půl miliónu amerických dolarů a spolupráci s produkční společností Scott Free.  

Zdroj: tisková zpráva

Našli jste v článku chybu?