Hlavní navigace

YouTube vyhlašuje soutěž o nejlepšího tvůrce filmových příběhů

19. 1. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

YouTube vyhlašuje globální soutěž Your Film Festival 2012, jejíž cílem je najít nejlepší světové filmové tvůrce a propojit je s publikem po celém světě. YouTube vyzývá tvůrce obsahu z celého světa, aby natočili 15 minutový video příběh v jakémkoli formátu, stylu či žánru a přihlásili ho do soutěže nahráním na kanál youtube.com/yourfilmfestival. Do soutěže se mohou zapojit i Češi a následovat tak úspěch kameramana Sergeje Kondakova, jehož příspěvek ze ZOO Praha se dostal do unikátního dokumentu…

YouTube vyhlašuje globální soutěž Your Film Festival 2012, jejíž cílem je najít nejlepší světové filmové tvůrce a propojit je s publikem po celém světě.

YouTube vyzývá tvůrce obsahu z celého světa, aby natočili 15 minutový video příběh v jakémkoli formátu, stylu či žánru a přihlásili ho do soutěže nahráním na kanál youtube.com/y­ourfilmfestival. Do soutěže se mohou zapojit i Češi a následovat tak úspěch kameramana Sergeje Kondakova, jehož příspěvek ze ZOO Praha se dostal do unikátního dokumentu “Život v jednom dni”.  Video příspěvky mohou tvůrci obsahu přihlašovat od 2. února do 31. března 2012.

Vítězný video příspěvek vybere odborná porota přímo na letošním filmovém festivalu v Benátkách. Absolutní vítěz získá YouTube grant na svou původní tvorbu v hodnotě půl miliónu amerických dolarů a spolupráci s produkční společností Scott Free.  

Zdroj: tisková zpráva