Hlavní navigace

Za Novu bude místo Marie Fianové komunikovat Jan Strouhal

27. 5. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTO Fianová je v oboru mediální komunikace profesionálkou. Před příchodem do Novy působila na pozici mluvčí telekomunikačního operátora České Radiokomunikace.

Skupina Nova mění PR manžera, který se stará o její komunikací navenek a veškeré PR aktivity. Tuto pozici přenechá Marie Janíková-Fianová Janu Strouhalovi. Fianová, jak z jejího druhého přímení vyplývá, nedávno přešla do stavu manželského a čekají ji nyní rodičovské povinnosti. Fianová působila ve společnosti CET 21, která je držitelem licencí pro kanály Nova Group, od listopadu 2010. Předtím působila několik let na pozici mluvčího společnosti České Radiokomunikace.

BRANDstorming tip2

Marie Janíková-Fianová ještě v době, kdy byla mluvčí Českých Radiokomunikací
Autor: Foto pro DigiZone.cz: Ivana Dvorská

Marie Janíková-Fianová ještě v době, kdy byla mluvčí Českých Radiokomunikací

Z ARCHIVU: Mluvčí Českých Radiokomunikací Marie Fianová odchází do TV Nova

Devětadvacetiletý Jan Strouhal do skupiny Nova přichází z vydavatelství Economia, kde v posledních dvou letech působil jako editor ekonomické rubriky serveru IHNED.cz, dříve působil ve zpravodajské televizi Z1. Jan Strouhal je absolventem Provozně ekonomické fakulty České zemědělské univerzity v Praze, představil posilu PR týmu Novy ředitel komunikace a public relations Josef Koukolíček, který bude taktéž za Novu nadále komunikovat a posilovat pozici této značky na mediálním trhu.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).