Hlavní navigace

Začíná stěhování do centrální budovy TV Barrandov

20. 8. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
20. 8. 2008

Již dnes a zítra proběhne stěhování do centrální budovy nové digitální televize TV Barrandov ve stejnojmenné lokalitě. Informuje o tom ekonomický deník E15. Palác zábavy, jak se pracovně tomuto objektu říká, je tak o opět o kousek blíže ke svému regulérnímu fungování. Jak uvedl pro E15 ředitel marketingu a PR televize Janis Sidovský, po přestěhování bude Palác zábavy v podstatě funkční. Na podzim nás čeká ještě instalace zpravodajsko-redakčního systému nebo propojení výrobního a vysílacího software, dodal Sidovský.

PŘEČTĚTE SI: Digitální televize Barrandov

Televize, která je vlastněná skupinou investorů v čele s ocelářským magnátem Tomášem Chrenkem, naplánovala svůj start na 11. ledna příštího roku. Toto datum oznámila na posledním Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary. Sidovský také deníku prozradil, že již příští týden by se mělo začít v Paláci zábavy točit. Zatím však neprozradil, o co půjde. Rozjezd této plnoformátové televize by měl podle E15 přijít na 1,5 až dvě miliardy korun.

UXD

PLÁNY: Výstavba a projekt „Paláce zábavy“ TV Barrandov

FOTOGALERIE: Televize Barrandov půl roku před startem

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.