Hlavní navigace

Vysílání nové placené televize Film Europe odstartuje film Paříži, miluji Tě

16. 11. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
16. 11. 2011

UVNITŘ PROGRAM DO 1.1.2012 Prvním filmem, který se objeví na novém filmovém kanálu Film Europe stejnojmenné slovenské společnosti, za níž stojí podnikatel Ivan Hronec, bude francouzsko-německo-švýcarské drama Paříži, miluji Tě. Vyplývá to z programového schématu stanice, které firma poskytla serveru DigiZone.cz. Snímek je připraven na čtvrteční dvacátou hodinu.

DOKUMENT: Programové schéma Film Europe pro období 17. – 24. listopadu (PDF, 446 kB)

ebf 24 - tip duben

17. listopadu nabídne Film Europe ještě další dva snímky – Dobyvatele barmské džungle a Intimitu. V dalších dnech se tu pak objeví například filmy Hitler v Hollywoodu, Kurz negativního myšlení, Bronson, Zvrácený nebo Dva na vlně. Program bude vysílat v originálním znění s titulky. Kompletní programové schéma na první týden vysílání si můžete v graficky přehledné podobě prohlédnout v připojeném dokumentu výše, tento soubor ve formátu PDF pak přináší přehled filmů až do Nového roku, tedy 1. ledna 2012.

Server DigiZone.cz taktéž nebude chybět na oficiálním zahájení kanálu, které se bude konat 17. listopadu od 19 hodin v bratislavském hotelu Kempinski, a následně ani na páteční tiskové konferenci.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).