Hlavní navigace

Zajímá vás luxusní zboží a přepych? Stanice Luxe.TV je dostupná nově i na Androidu

16. 9. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Aplikace už je delší dobu k dispozici prostřednictvím iTunes pro iPhony a iPady. Zájemci se touto cestou dostanou k bezplatnému videoarchivu stanice, která cílí na nejvyšší společenské vrstvy.

Tematický kanál Luxe.TV, jehož distribuce v České republice je velmi málo rozšířena, na satelitu chybí například úplně, je možné nově sledovat také na mobilních telefonech a přenosných zařízeních s operačním systém Android. Aplikace je dostupná ke stažení zdarma v rámci internetového obchodu Google Play a samotné používání je taktéž zdarma. Po spuštění aplikace vybere zájemce pouze region, v němž se nachází, a následně pak v jakém jazyce chce program sledovat. Aplikace funguje na bázi video-on-demand (VOD).

ebf - partner 1

Z ARCHIVU: Kanál Luxe TV s novým logem

Pro zájemce jsou dostupné pořady Luxe.Today a Luxe.ThisWeek a také jednotlivé magazíny formou nabídek Glamours Events, Collectible Timepieces, Gastronomy, Luxury and Trends, Life and Style, Incredible Yachts, Luxury and Kids, Fashion Shows a řada dalších. Pokud vás zajímá, které pořady jsou na Luxe.TV aktuálně nejsledovanější, můžete kliknout na Most Viewed. Výhodou je, že aplikace není regionálně omezena, takže uživatel může pro sledování zvolit také regiony Americas (Severní a Jižní Amerika) a Asia.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).