Hlavní navigace

Zákazníci CS Linku a Skylinku mají na přeladění stanic ještě týden

18. 4. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
18. 4. 2011

Přeladění některých programů v satelitní službě Skylink, ke kterému mělo dojít podle původních informací již dnes, se přesune pravděpodobně o jeden týden, na úterý 26. dubna. Serveru DigiZone.cz to řekl výkonný ředitel společnosti TradeTec, jež je provozovatelem této platformy v České republice, Jaromír Glisník. Některé programy jsou nabízeny v rámci sdíleného kódování také zákazníkům CS Linku.

KL22 hlasovani

K TÉMATU: Přelaďování u Skylinku se dotkne i všech majitelů satelitních karet CS Link

Jde konkrétně o stanice TV Nova, Nova HD, Nova Sport HD, TV Barrandov, Retro Music TV a Golf Channel. S výjimkou prvního kanálu jsou všechny nabízeny v obou satelitních službách, tedy CS Linku i Skylinku (a také u T-Mobile televize). Tento krok souvisí s vytvořením takzvaného barrandovského transpondéru (frekvence), který byl spuštěn na konci března. Jeho spuštění umožní Skylinku možnost k rozšíření jeho programové nabídky a také snadnější distribuce signálu od Novy a Barrandova přímo na satelit.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.