Hlavní navigace

Patrick Zandl, Martin Fendrych a Zuzana Kubátová posílí Aktuálně.cz

Redakce

Patrick Zandl, někdejší zakladatel Mobil.cz a Technet.cz, a do června 2012 šéfredaktor Lupy.cz, bude nyní autorsky působit v Aktuálně.cz a v deníku Insider, ve kterém již vydal svůj první článek. Od prosince přibude mezi reportéry Aktuálně.cz i Insideru investigativní ekonomická novinářka Zuzana Kubátová, jež přichází z Hospodářských novin. Motejlek.com ji zařadil mezi „devět nejvlivnějších žen Česka“.

Patrick Zandl, někdejší zakladatel Mobil.cz a Technet.cz, a do června 2012 šéfredaktor Lupy.cz, bude nyní autorsky působit v Aktuálně.cz a v deníku Insider, ve kterém již vydal svůj první článek.

Od prosince přibude mezi reportéry Aktuálně.cz i Insideru investigativní ekonomická novinářka Zuzana Kubátová, jež přichází z Hospodářských novin. Motejlek.com ji zařadil mezi „devět nejvlivnějších žen Česka“.

Počátkem roku 2013 začne na Aktuálně.cz publikovat také Martin Fendrych, v minulosti například šéfredaktor Respektu. Do Aktuálně.cz přestupuje z časopisu Týden.

Ve vydané tiskové zprávě Aktuálně.cz mimoto slibuje, že připravuje „revoluční redesign“.

Zdroj: tisková zpráva

Našli jste v článku chybu?
23. 11. 2012 16:03
Mareš (neregistrovaný)

Patrně už má na stáří vyděláno dost a teď už to jen tak šolichá, aby mu to pokrylo každodenní výdaje a moc se u toho nenadřel, respektive aby mu zbylo dost času na záliby. ;-) A konečně proč ne - už i tak po něm zůstalo víc práce než po mnohých. Žádná díra do světa to sice není, ale kdyby každý udělal díru do světa, tak máme z glóbu ementál.

23. 11. 2012 20:26

Tím "revolučním redesignem" doufám nemyslí něco jako když zkopírovali u Bleskově.cz revoluční změnu Super.cz. .. akorát se jim to dost nepovedlo.

Super.cz je fajn, ale Bleskove.cz mi přijde jako mobilní web na desktopu :-D