Hlavní navigace

Aktuálně.cz

Facebook prý bude v ČR spolupracovat s vnitrem. Ale spíš jde o PR

„Zastavit šíření falešných zpráv i ochránit volby. Vnitro a Facebook začnou co nejdřív spolupracovat“. Tak zní titulek zprávy na serveru Aktuálně.cz. Jenže když si text přečtete, zjistíte, že titulek ani zdaleka neodpovídá obsahu. Ministerstvo…

David Slížek

23. 2. 2017 9:35
| 7
Rozhovor

Roman Latuske (Economia): S videem míříme do mobilů, televizí i O2TV

Vydavatelství Economia vyšla sázka na video. S DVTV je brzy čeká jednání o pokračování smlouvy. A díky škrtům se pomalu daří snižovat ztráty.

David Slížek

10. 2. 2016 6:30
| 6

Aktuálně.cz má nový design. Je ještě hranatější a sází na mobily

Economia přeskládala vizuální stránku serveru, který si měsíčně otevře víc než 1,4 milionu čtenářů. Změny se dotkly i mobilní verze.

Jan Beránek

9. 9. 2015 15:27
| 1

Petr Čtvrtníček se vrací k politické satiře, bude mít nový internetový pořad

Herec a jeden z autorů České sody se stane tváří hned dvou internetových projektů – sitcomu na Streamu a satiry na Aktuálně.TV.

David Slížek

4. 9. 2015 13:54
| 7

Mladá Fronta se pouští do videa. Začala vysílat Euro E15 TV

Ekonomické tituly vydavatelství navazují na model DVTV a rozjíždí si vlastní diskusní pořad.

Jan Beránek

8. 1. 2015 14:58

Podepsáno: Drtinová, Veselovský a spol. budou s Economií vysílat DVtv

Tým kolem moderátorů Daniely Drtinové a Martina Veselovského uzavřel vyjednávání o smlouvě o dodávání videobsahu vydavatelství Economia.

David Slížek

6. 5. 2014 14:09
| 1

Aktuálně.cz přepnulo na nový design a vyměnilo redakční systém

Postupný přechod na nový vzhled byl dnes završen změnou hlavní stránky. Deník Insider by do budoucna mohl fungovat na bázi freemium modelu.

Martin Vyleťal

4. 3. 2014 11:22

Aktuálně.cz v březnu přepne na nový design a změní redakční systém

Novou podobu zpravodajského deníku Aktuálně.cz si mohou uživatelé vyzkoušet zatím v betaverzi. Nový design přináší další zjednodušení stránek, včetně redukce navigačních prvků.

David Slížek

24. 2. 2014 10:55

Další odchod z Economie: Zuzana Kubátová končí v Aktuálně.cz i HN

Jedna z nejlepších českých ekonomických novinářek opouští vydavatelství Economia v krátké době už podruhé. V prosinci 2012 z něj přešla do Aktuálně.cz.

David Slížek

13. 2. 2014 9:51
| 2

Část redakce Aktuálně.cz následuje Sabinu Slonkovou do MF DNES

Nová šéfredaktorka deníku MF DNES přivedla do redakce posily z online deníku Aktuálně.cz. Novináři v listu začnou působit na začátku roku.

David Slížek

7. 1. 2014 16:28
| 3
Rozhovor

Vladimír Piskáček: „Aktuálně“ posuneme více k lidem, iHNed více specializujeme

Šéf redakcí Economie chce oba internetové deníky vzdálit od sebe tak, aby si nekonkurovaly. iHNed by se mělo zaměřit více odborně, zatímco Aktuálně má přinášet to, co zajímá širší veřejnost.

Marek Janouš

12. 12. 2013 6:30
| 3
Aktuálně

Spoluzakladatel Aktuálně.cz Jakub Unger odchází z vydavatelství Economia

Online deník Aktuálně.cz opouští po prodeji Centra vydavatelství Economia i druhý z dvojice zakladatelů, kteří jej před osmi lety přivedli k životu.

David Slížek

19. 11. 2013 8:33

Beta mobilního webu Aktuálně.cz běží na novém redakčním systému

Online deník Aktuálně.cz představil betaverzi stránky pro mobilní zařízení. V dalších měsících mají přijít další novinky a do konce roku se má proměnit celý web.

David Slížek

24. 7. 2013 16:21
Komentář

Mýty a fakta kolem facebookových diskusí pod články. Věčná debata se vrací

Má smysl uvázat se nespolehlivému Facebooku a nasadit na svůj web jeho diskusní modul? A přináší facebookové diskuse opravdu zvýšení návštěvnosti ze sociálních sítí?

David Slížek

24. 4. 2013 10:38
NetClub

Andreas Demuth (Centrum.cz): Schopnost vytvářet produkty je v ČR vyšší než jinde

Za jaký internetový obsah budou lidé platit? Ujala se reklama prodávaná průběžnou dražbou? Má smysl bavit se v souvislosti s reklamou o soukromí? A jaký je český internetový trh?

Marek Janouš

21. 3. 2013 6:30

GALERIE: Jak by mohl vypadat nový deník od Centrum Holdings?

Příprava nového deníku ze stáje Centrum Holdings, který má v červnu představit veřejnou betaverzi, došla do stadia prvních grafických studií. Podívejte se na ně.

David Slížek

20. 2. 2013 18:22

Centrum chce v létě spustit betaverzi nového zpravodajského deníku, kódové jméno StarDance

Pokud všechno půjde podle plánu, dočkáme se v létě bety a na podzim ostré verze nového online zpravodajského média. Na jeho přípravě pracuje firma Centrum Holdings (CH), která dnes provozuje server Aktuálně.cz a placeny deník Insider. Projekt s kódovým jménem StarDance podle šéfa obsahu CH Jakuba Ungera cílí na náročné čtenáře zpravodajství. „Bude zaměřen hodně na byznys a oborové zpravodajství pro skupinu, které říkáme power news users,“ upřesňuje Unger.

David Slížek

10. 1. 2013 18:50
| 6

Analýza sentimentu: Které kandidáty na prezidenta má český internet nejradši?

Jak pozitivně nebo negativně jsou na českém internetu vnímáni kandidáti na českého prezidenta? A jaká témata jsou s jejich jmény nejčastěji spojována? Online deník Aktuálně.cz ve spolupráci se službou Memepower publikoval aplikaci srovnávající zmínky o jednotlivých kandidátech na českém internetu.

David Slížek

10. 12. 2012 17:24
| 5

Patrick Zandl, Martin Fendrych a Zuzana Kubátová posílí Aktuálně.cz

Patrick Zandl, někdejší zakladatel Mobil.cz a Technet.cz, a do června 2012 šéfredaktor Lupy.cz, bude nyní autorsky působit v Aktuálně.cz a v deníku Insider, ve kterém již vydal svůj první článek. Od prosince přibude mezi reportéry Aktuálně.cz i Insideru investigativní ekonomická novinářka Zuzana Kubátová, jež přichází z Hospodářských novin. Motejlek.com ji zařadil mezi „devět nejvlivnějších žen Česka“.

Redakce

23. 11. 2012 13:24
| 6