Hlavní navigace

Petr Čtvrtníček se vrací k politické satiře, bude mít nový internetový pořad

Autor: Economia
David Slížek

Herec a jeden z autorů České sody se stane tváří hned dvou internetových projektů – sitcomu na Streamu a satiry na Aktuálně.TV.

Doba čtení: 1 minuta

Petra Čtvrtníčka bude od září plný internet. Už příští čtvrtek začne na Aktuálně.TV vysílat satirický pořad ČTTV. „Každý čtvrtek si pozve do studia exkluzivního hosta. Prvním bude lékař a nepravomocně odsouzený bývalý politik David Rath,“ popisuje pořad vydavatelství Economia, pod které projekt spadá.


Autor: Economia

A hlásí i další úlovek do kategorie zábava. V dvojroli seriózního moderátora a brněnského občana Ladislava Sedláčka se v novém pořadu Aktuálně s TM představí herec Tomáš Matonoha.


Autor: Economia

Čtvrtníček zároveň bude od podzimu účinkovat také v novém seriálu Stream.cz, který nahradí úspěšnou Kancelář Blaník. Začátek natáčení oznámil Seznam už v červnu. Dvanáctidílnou sérii Autobazar Monte Karlo, která má pojednávat o dění v provinčním autobazaru, pro server natočil režisér Jan Prušinovský.

Kancelář Blaník si dává po třech řadách pohov a na Stream by se podle původních plánů Seznamu měla vrátit začátkem příštího roku.

A byl to zřejmě hlavně úspěch Tondy Blaníka (seriál v roce 2014 vyhrál i Křišťálovou Lupu v kategorii Obsahová inspirace), který dal tuzemským provozovatelům videoserverů impuls k tomu, že v poslední době sázejí na původní zábavné formáty. Do boje o internetové diváky se tak nedávno zapojilo i vydavatelství Mafra, které v červnu spustilo server Playtvák.cz.

Našli jste v článku chybu?