Hlavní navigace

Zařazení české STIL TV na satelit Astra je stále v jednání

1. 12. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

1. 12. 2011

Česká lifestylová televize STIL TV, která avizovala start nekódovaného vysílání prostřednictvím družice Astra 3B na dnešek, tu 1. prosince neodstartuje. Stanice slibovala právě tento den na svých webových stránkách, jak se ale ukazuje, nic není v tuto chvíli jisté. Se zástupci programu o umístění na kapacitu Towercomu stále jednáme, řekl DigiZone.cz mluvčí operátora Michal Šuran.

K TÉMATU: Teleshoppingová STIL TV slibuje od 1. prosince satelitní vysílání

Jediným programem, který se tak dnes objeví na transpondéru Towercomu, bude již avizovaná slovenská televize TV Patriot. Počítáme s tím, že kanál zařadíme do nabídky nejpozději ve večerních hodinách, uvedl Šuran. Teleshoppingová a lifestylová stanice STIL TV tak je nadále šířená mimo jiné v kabelové síti společnosti UPC Česká republika. Kdy se objeví na satelitu, to je v tuto chvíli otázkou, na kterou nikdo neodpoví. Časové zařazení stanice vám nedokážu říci, potvrdil mluvčí Towercou.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.