Hlavní navigace

Zavzpomínejte ve videoarchivu na TV Premiéru

5. 1. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

5. 1. 2009

Televize Prima letos chystá spuštění dvou nových kanálů, druhého, který zatím nebyl blíže specifikován a třetího, jehož název bude Prima klub a bude určen ženám. Možná právě proto přináší server satCentrum ve svém novém videoseriálu první díl právě o FTV Premiéře, resp. Premiéře TV. Ta byla tomuto kanálu předchůdcem. Seriál Videoarchiv se má zaměřit ani ne tak na texty, jako na videa, která našel autor na různých serverech jako je YouTube nebo Stream.cz.

Návštěvníci webu se tak mohou podívat např. na to, jak vypadalo programové schéma televize, kde bylo možné Premiéru TV naladit nebo, co bylo součástí tehdejšího zpravodajství, které moderovala Patricie Strouhalová, mj. současná tvář zpravodajské ČT 24, a Jiří Nikodým, nynější šéfredaktor sportu TV Prima. SatCentrum zavedlo v minulých dnech ne příliš populární krok, přidalo se totiž k serverům, kde může do diskuse přispívat pouze registrovaný uživatel. Zmizela i informace o počtu návštěvníků.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.