Hlavní navigace

Záznam z konference IPV, další akci připravuje CESNET

22. 9. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Na webu sdružení Internet pro všechny (IPV) si zájemci mohou prohlédnout záznam konference Kam kráčí české bezdrátové sítě? Osobně se této akce zúčastnily necelé dvě stovky lidí včetně majitelů a techniků některých českých bezdrátových sítí a zástupců sdružení CESNET či ministerstva průmyslu a obchodu. Přímý online přenos využilo celkem 2 300 uživatelů. Ve špičce bylo najednou připojeno 180 uživatelů.

Na webu sdružení Internet pro všechny (IPV) si zájemci mohou prohlédnout záznam konference Kam kráčí české bezdrátové sítě? Osobně se této akce zúčastnily necelé dvě stovky lidí včetně majitelů a techniků některých českých bezdrátových sítí a zástupců sdružení CESNET či ministerstva průmyslu a obchodu. Přímý online přenos využilo celkem 2 300 uživatelů. Ve špičce bylo najednou připojeno 180 uživatelů.

Další zajímavá odborná setkání jsou v plánu tento týden. Již v úterý 23. září 2008 se od 13:30 v hotelu Jalta koná konference Mobile Internet Forum 2008 pořádaná naším serverem. Sdružení CESNET pořádá 25. a 26. září 2008 druhý ročník odborné konference CESNET Conference. Hlavními tématy mají být bezpečnost, middleware a virtualizace. K dispozici opět bude přímý online přenos.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).