Hlavní navigace

Zdeněk Duspiva: ČT prodloužila tendr na operátora veřejnoprávního multiplexu

15. 2. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
15. 2. 2008

Ve středu 13. února měly do advokátní kanceláře zajišťující regulérnost řízení dorazit poslední obálky a dnes je měli zástupci České televize (ČT) otevřít. Řeč je o výběrovém řízení na technického operátora zemského veřejnoprávního multiplexu pro stanice ČT a Českého rozhlasu. Podle informací národního koordinátora české digitalizace Zdeňka Duspivy se ale tendr ještě prodlouží. ČT musí doplnit podmínky do zadávací dokumentace, napsal Zdeněk Duspiva na svém blogu.

MMF24

ČT lhůtu pro odevzdání přihlášek do tohoto výběrového řízení už jednou prodlužovala. Zdůvodňovala to zpožděným zveřejněným inzerátu v Hospodářských novinách. V pořadí už druhé prodloužení termínu pro odevzdání přihlášek nemusí ještě nutně znamenat, že se opozdí vyhlášení vítěze tendru. Jeho jméno chtěla ČT podle slov jejího technického ředitele Rudolfa Popa sdělit do 28. února. Pop to uvedl v rozhovoru pro server DigiZone.cz.

ČTĚTE TAKÉ: Rudolf Pop, Karel Trpák: ČT nabídne Dolby Digital, DVB podtitulky, samostatné zvukové stopy i MHP

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor pracoval do ledna 2011 ve zpravodajství TV Z1. V redakci DigiZone.cz působil od startu v říjnu 2005 do dubna 2008 jako redaktor, pak i zástupce šéfredaktora.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).