Hlavní navigace

Ze StarCube Show 2013 vyšlo vítězně Be Interactive

16. 5. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Druhá je Matematika Hrou, třetí Braci. Uděleny byly také ceny od diváků a od čtenářů mediálního partnera.

V Brně se včera uskutečnila StarCube Show 2013 — přehlídka osmi týmů, které letošní běh StarCube dokončily. (Přijato bylo 13 ze 49 přihlášených.)

Porota jako vítěze vyhodnotila český projekt Be Interactive, vyvíjející pro tablety hry, které mají hrát rodiče a děti společně, a to má pomoci rodičům věnovat se svým dětem (namísto toho, že je ponechají před televizí nebo u internetu). První hrou od Be Interactive je něco jako geocaching s příběhem. Jako mobilní aplikace právě prochází schvalováním.

Content tip EARLY

Na druhém místě skončila výuková Matematika hrou. Na třetím Braci (dříve známo jako Bracelet Alerter), hodnotný projekt vyvíjející pro neslyšící náramek, který vibracemi a blikáním upozorňuje na varovné zvuky.

O cenu diváků se podělily projekty OrganizeTubeJobote. Čtenáři mediálního partnera iHned dali nejvíce hlasů projektu NoteTracker.

Rozbor zúčastněných projektů čekejte ve větším článku zítra. Vítězství Be Interactive mi takřka vyrazilo dech, jakož i druhá Matematika hrou. Za tři nejlepší bych vybral Braci, Jobote a NoteTracker.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).