Hlavní navigace

Zemřel Bud Spencer. Co je možné s ním aktuálně vidět?

29. 6. 2016
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

AKTUALIZOVÁNO – UVNITŘ PROGRAM – Přinášíme shrnutí, v jakém snímku je v nejbližší době možné herce, plavce, hráče vodního póla, pilota či také podnikatele vidět.

AKTUALIZOVÁNO, 30. 6., 17:30 hod.: Skupina JOJ dnes oznámila, že mění program a na programu Plus uvede ve středu 13. 7. ve 20:35 titul Banánový Joe (v českém znění Jiří Zavřel). 

Podle informací Miroslavy Klempové z PR oddělení od této středy na kanálu Plus poběží další slibované snímky s B. Spencerem a T. Hillem.

Herecká legenda zemřela v pondělí v Římě. Informaci přinesla agentura ANSA s odkazem na syna. Budu Spencerovi bylo 86 let a původním jménem se jmenoval Carlo Pedersoli. Do povědomí diváků vstoupil italskými komediemi a spaghetti westerny, ve kterých si zahrál s Terencem Hillem.

V českém dabingu pak promlouval hlasy následujících českých dabingových herců (řazeno od největšího počtu děl): Jan Schánilec (38 titulů), Jiří Zahajský (11), Jiří Zavřel (8), Rudolf Hrušínský (4), Rudolf Jelínek (2), Pavel Rímský (2), Zbyšek Horák (2), Jiří Klem (1), Antonín Molčík (1), Josef Větrovec (1) a Miroslav Saic (1).

A co je možné s ním v nejbližší době vidět? Už dnes ho „najdete“ na TV Barrandov a Plus.

Pomsta Černého korzára.
Autor: TV JOJ

Pomsta Černého korzára.

Skupina JOJ: mj. seriál Extralarge

Stanice Plus dnes kvůli tragické události změnila program a zařazuje programové okno s názvem „Večer s Budom Spencerom“ a v rámci něj odvysílá:

  • 20:35 – Pomsta černého korzára (v českém znění Jan Schánilec)
  • 22:45 – epizodu seriálu Extralarge s názvem Živý terč (ve slovenském znění Juraj Predmerský)

Na programu Plus se diváci v létě mohou těšit na seriál Extralarge jako takový, dále na filmy Policajt drábem (10. 7. v 17:40 v českém znění Jan Schánilec), Policajt v Hongkongu (17. 7. v 17:40 v českém znění Jan Schánilec).

Miroslava Klempová z oddělení marketingu skupiny JOJ ještě serveru DigiZone sdělila, že během léta bude na stanici Plus odvysíláno několik dalších filmů, potvrdila také, že kromě seriálu Extralarge budou filmy v českém dabingu. Jedná se například o Sudá a lichá (v českém znění Jan Schánilec), Hroši v Africe (v českém znění Jiří Zahajský), Kdo najde přítele, najde poklad (v českém znění Jan Schánilec), Jdi na to (v českém znění Jan Schánilec) a mnoho dalších.

Dvojníci.
Autor: TV Barrandov

Dvojníci.

Skupina Barrandov: dnes Dvojníci

Na hlavním kanále TV Barrandov dnes ve 20:20 mohou diváci vidět film Dvojníci (v českém znění Rudolf Jelínek) – repríza 2. 7. ve 22:05 na Kinu Barrandov.

Dále je možné na TV Barrandov vidět tyto snímky:

  • Dva machři mezi nebem a peklem (4. 7. ve 21:40 v českém znění Jan Schánilec),
  • Pravá a levá ruka ďábla (6. 7. ve 20:15 v českém znění Jiří Zahajský),
  • Superpolicajti z Miami (11. 7. ve 21:45 v českém znění Jiří Zavřel),
  • Sudá a lichá (13. 7. ve 21:45 v českém znění Jan Schánilec).

PR oddělení skupiny Barrandov jsem oslovil s dotazem, jaké další snímky je možné na kanálech této skupiny vidět, ovšem nedostalo se mi žádné reakce.

Trumfové eso.
Autor: archiv TV Nova

Trumfové eso.

Skupina Nova: Trumfové eso už tuto sobotu

Na kanále Fanda mají diváci možnost vidět 2. 7. v 17:20 a 3. 7. v 13:35 snímek Trumfové eso (v českém znění Jiří Zavřel).

Původně měl titul běžet na Fandovi o týden později, ale skupina kvůli tragické události změnila program.

Otec naděje.
Autor: SPI International

Otec naděje.

Filmbox: Otec naděje

Na stanicích Filmbox se už nějakou dobu vysílá titul z roku 2005, Otec naděje. V nejbližší době je možné ho vidět například 4. 7. v 16:20, 10. 7. ve 12:45, 13. 7. v 19:20, 17. 7. v 11:40. V českém znění bude herec promlouvat hlasem Jiřího Klema.

KL22 hlasovani

Žádná další televizní skupina program nemění ani nemá aktuálně snímky s hercem v programových plánech.

Veřejnoprávní televize (ČT, RTVS) nevlastní na žádný pořad s Budem Spencerem licenci, a proto program nemění, sdělily DigiZone obě televize.

Autor článku

Autor se dlouhodobě zajímá o film a televizní vysílání.