Hlavní navigace

Zemřel zpěvák Petr Muk. Óčko kvůli tomu mění večerní program

24. 5. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
24. 5. 2010

Ve věku pětačtyřiceti let dnes zemřel českokrumlovský zpěvák a hudebník Petr Muk. Posluchači si ho mohou pamatovat jak ze sólové dráhy, tak i z muzikálů a především z jeho působení ve skupinách Oceán a Shalom. Jeho památku dnes uctí také hudební televize Óčko, která mimořádně mění program a místo proudu českých a slovenských klipů cz & sk zařadí speciál Petra Muka.

O této mimořádné změně v programovém schématu informovala stanice na svých webových stránkách a také prostřednictvím Facebooku. Petr Muk speciál nabídne Óčko od 20 hodin, všechny další pořady již budou odvysílané podle plánu. Hudební televizi mohou sledovat diváci téměř ve všech kabelových a IPTV sítích, na satelitu prostřednictvím pozice 23,5 st. východně vysílá program nekódovaně. Nedávno přibyl také do platformy UPC Direct. Óčko je šířeno mimo jiné v terestrickém multiplexu 4 v Praze, Brně a Ostravě, jeho stream je též dostupný na internetu.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.