Hlavní navigace

Zítra startuje v České republice Disney Channel

18. 9. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
18. 9. 2009

Na sobotu 19. září, tedy zítřek, si naplánoval start v Česku dětský kanál Disney Channel. Ten v distribučních trasách nahradí jiný program tohoto žánru – Jetix. V podstatě jde však pouze o kosmetickou změnu, protože na obrazovce této stanice už se dlouhou dobu řada formátu od Disneyho objevuje. První pořad, který kanál pod novým názvem odvysílá, bude v šest hodin ráno Americký drak: Jake Long.

ICTZ23

Disney Channel nabídne divákům v České republice všechny formáty, které uspěly ve světě – seriály Hannah Montana, Jonas i Program na ochranu princezen, dále pak také řadu filmů včele s High School Musical (Muzikál ze střední), který se dočkal dvou pokračování. Děti a jejich rodiče se tak na obrazovce setkají se všemi známými tvářemi, jako je Miley Cyrus, Demi Lovato, Jonas Brothers apod. Disney Channel bude vysílat 24 hodin denně. V ranních a dopoledních hodinách bude pro nejmladší diváky připraven speciální blok pořadů Playhouse Disney.

K TÉMATU:
Disney prozradil podrobnosti o startu v České republice
Co nabídne Disney Channel divákům v Česku

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.