Hlavní navigace

V České republice odstartoval dokumentární kanál Viasat Nature

4. 5. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
4. 5. 2010

AKTUALIZOVÁNO Svou distribuci zahájil dnes odpoledne mimo jiné také v České republice dokumentární kanál Viasat Nature. Jeho zařazení do nabídky oficiálně potvrdila již v dubnu satelitní platforma Skylink, jistě se však objeví také v kabelových a IPTV sítích vybraných operátorů. Program bude přímou konkurencí dokumentární stanice Animal Planet. Distribuce tohoto kanálu včetně české jazykové stopy je již připravena.

K TÉMATU: Do ČR a na Slovensko expanduje dokumentární kanál Viasat Nature

Content tip EARLY

Viasat Nature se zaměří na vysílání přírodopisných dokumentů věnovaných především zvířatům. Viasat Broadcasting již v České republice provozuje programy Viasat Explorer, ten je orientovaný na vědu a objevy, a Viasat History, nabízí dokumenty věnované historii a také hrané filmy z vlastní produkce. Svou distribuční trasu má kanál na satelitu Sirius 4 (pozice 4,8 st. východně). Kromě české jazykové stopy bude k dispozici také ruské, polská, anglická a maďarská.

Platforma Skylink nabízí Viasat Nature ode dneška na těchto parametrech: Astra 1G (23,5 st. východně), 11797/H, SR 27500, FEC 3/4, kód CryptoWoks + Irdeto.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).