Hlavní navigace

Na Nově začíná další ročník Fomule 1. Poprvé bude v HD a prostorově

24. 3. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
24. 3. 2011

Milovníci rychlých kol se dočkali. Od zítřka se na obrazovky Novy a Novy Sport vrací Formule 1. Jak už od nás naši čtenáři vědí, letošní ročník přináší jednu velkou a velice příjemnou inovaci – všechny přenosy budou nabízeny ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV) a také s prostorovým zvukem Dolby Digital 5.1. Nový ročník Formule 1 začíná letos v australském Melbourne.

DOKUMENT: Rozpis letošní sezóny Formule 1 (XLS, 189 kB)

Favoritem by měl být obhájce trofeje Red Bull, ale minimálně ve Ferrari bude mít hodně nepříjemného soupeře už od začátku. Jako silné se jeví týmy Williams a samozřejmě McLaren a zapomenout nesmíme na Mercedes a Renault, láká diváky na vysílání obou kanálů šéf Nova Sport Marek Kindernay. Kdo si ale nechce přenosy z Formule 1 nechat ujít, musí si vzhledem k časovému posunu přivstat. Trénink se bude vysílat již od 6:25, o den později v 6:55 kvalifikace a v neděli konečně samotný závod, a to od 7:30 na Nově.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).