Hlavní navigace

Zjistěte si na DigiZone, kdy se u vás vypne analog

4. 1. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
4. 1. 2010

Na serveru DigiZone.cz si můžete nyní najít kterékoliv místo v České republice a okamžitě zjistit, kdy se zde vypne analogové televizní terestrické vysílání. Umožní vám to nová aplikace, kterou najdete jako součást webu přímo na úvodní stránce, a to v prostředním sloupci, kam se řadí již vydané články. Stačí jen zadat název obce (město, vesnice) a stisknout tlačítko odeslat.

MMF23 tip3

Příklad: Zadáte obec Horská Kvilda, stisknete tlačítko a objeví se stránka s okresem, krajem a územní oblastí, do které obec spadá.

Webová stránka pro každé město a vesnici v České republice dále obsahuje údaje o tom, kdy se vypnou analogové kanály ČT 1, ČT 2, TV Nova a TV Prima z vysílačů velkého výkonu a kdy dojde k úplnému ukončení šíření analogového signálu. Na hlavní stránce webu DigiZone.cz najdete také mapku rozdělenou podle jednotlivých územních oblastí s údajem o tom, zda se zde analogově ještě vysílá nebo už je zde vypnuto, popř. se konec starého způsobu šíření blíží. Obrázek je rozklikávací a odkazuje na přílohu vypiname.digi­zone.cz.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).