Hlavní navigace

Změny ve vedení společnosti Internet Mall

31. 1. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Akciová společnost Internet Mall, provozovatel známé sítě internetových obchodů u nás i v zahraničí, mění vedení. Dosavadní generální ředitel Ondřej Fryc se přesouvá na pozici CEO holandské společnosti Netretail Holding B.V. Právě ta nyní Internet Mall vlastní a všechny její zahraniční pobočky v Německu, Polsku, Maďarsku a na Slovensku přecházejí pod nový holding na stejnou úroveň. Ředitelem Internet Mall a.s. se stal Marek Liška, který působil poslední rok na pozici ředitele operací. Obchodním…

Akciová společnost Internet Mall, provozovatel známé sítě internetových obchodů u nás i v zahraničí, mění vedení. Dosavadní generální ředitel Ondřej Fryc se přesouvá na pozici CEO holandské společnosti Netretail Holding B.V. Právě ta nyní Internet Mall vlastní a všechny její zahraniční pobočky v Německu, Polsku, Maďarsku a na Slovensku přecházejí pod nový holding na stejnou úroveň. Ředitelem Internet Mall a.s. se stal Marek Liška, který působil poslední rok na pozici ředitele operací. Obchodním ředitelem byl jmenován Jan Kolář, který působil doposud na pozici obchodního manažera.

Po náročném roce přichází nová výzva, která posune naši společnost v evropském měřítku o velký kus dále. Dosud všechny naše zahraniční pobočky, se vší úctou k jejich pozici na trhu, byly takové satelity českého prodejce. Nyní se stáváme evropskou společností s plně nadnárodním řízením. Tento krok nám pomůže zejména v dlouhodobém horizontu, kdy je možný i vstup na burzu,, řekl Ondřej Fryc. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).