Hlavní navigace

Kanály CBS vstoupí na náš trh 3. prosince. Vrátí se i seriály Twin Peaks a Melrose Place

30. 10. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Do České republiky a na Slovensko budou expandovat pouze kanály CBS Reality a CBS Drama. Značky CBS Action a CBS Europa vstoupí pouze na vybrané trhy.

Společnost  Chello Central Europe dnes oznámila termín, kdy kanály Zone Romantica a Zone Reality skončí a na jejich místě se objeví nové stanice pod hlavičkou společnosti CBS Studios International. Tato chvíle nastane 3. prosince. Stanice v novém stylu, CBS Reality, CBS Drama, CBS Action a CBS Europa budou obohaceny o nejslavnější seriály a televizní filmy z rozsáhlé videotéky CBS, která obsahuje přes 70 tisíc hodin, prozradila v tiskové zprávě společnost Chello Central Europe.

K TÉMATU: Zone Reality a Zone Romantica v Česku končí, nově budou vysílat pod značkou CBS

Kromě již avizovaných seriálů jako jsou Soudkyně Judy nebo Prvních 48 hodin se tu objeví například i formáty FBI: Kriminální pátrání (FBI Criminal Pursuit) nebo Není úniku (Nowhere to Run), lifestylová show O deset mladší (10 Years Younger) či popularizující série Kdo myslíš, že jsi (Who Do You Think You Are?) spolu s cyklem Dětská pohotovost (Baby ER). Stanice CBS drama vrátí na české obrazovky seriály Městečko Twin Peaks a Melrose Place, které v 90. letech patřilo mezi nejpopulárnější formáty vedle Beverly Hills 90210.

MM socky3

Z ARCHIVU: Chello Zone zahájila reklamní kampaň na kanál Zone Reality

Převážnou část vysílaného obsahu CBS Drama bude pocházet z produkce CBS, doplní je ovšem i díla dalších výrobců včetně producentů pořadu Klub 10 tisíc, dodává Chello Central Europe. Bohužel, českého trhu se týká pouze expanze značek CBS Reality a CBS Drama, CBS Action a CBS Europa nebudou šířeny na území České republiky a Slovenska. Věříme, že placené kabelové a satelitní stanice CBS Drama a CBS Reality si díky atraktivnímu obsahu a modernímu vzhledu získají přízeň tuzemských operátorů a diváků, uvedl při této příležitosti oblastní manažer Chello Central Europe Aleš Fabík.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.