Hlavní navigace

Značka České Radiokomunikace nezanikne, ujistil operátor

16. 6. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
16. 6. 2011

Telekomunikační operátor České Radiokomunikace, kterého díky 100% prodeji akcií ovládne společnost Macquarie, nezanikne. Prostřednictvím tiskové zprávy na to dnes upozornila sama firma, která tak popřela informace ekonomického deníku E15, že by tato významná obchodní značka zanikla. Dochází k plánované úpravě právního uspořádání, které se projeví změnou Identifikačního čísla, upozornily Radiokomunikace.

ebf - partner 1

K TÉMATU: České Radiokomunikace se sloučí se svým majitelem, jako podnik zaniknou

Společnost České Radiokomunikace podala žádost o přidělení IČ k rejstříkovému soudu dne 13. 6. 2011. Celý proces je považován za běžnou formální právní přeměnu společnosti v souladu se zákonem o přeměnách obchodních společností a družstev, při které nastane fúze sloučením mezi společnostmi České Radiokomunikace a jejím majoritním akcionářem, společností Morava Czech Communications Holdings a.s., upřesnil ve sdělení novinářům operátor. Ke změně jména firmy sice dojde, ale nadále bude působit pod obchodní značkou České Radiokomunikace.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).