Hlavní navigace

Zpravodajská televize Z1 připravuje tři nové pořady

27. 2. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
27. 2. 2009

Nový fixní rozpočet televize Z1 bude takový, aby se viditelně nedotkl vysílání tohoto kanálu. Dnes to uvedla jeho mluvčí Ivana Dubášová. Management se na krizi připravil takovými úsporami v nákladech a výrobě, které se viditelně netýkají programu, konstatovala Dubášová. Od 1. března dojde také k rozdělení funkce ředitele a šéfredaktora zpravodajství. Druhý post bude nadále zastávat Hanuš Hanslík a ředitelem zpravodajství se stane dosavadní vedoucí sportovního zpravodajství Daniel Macho.

ICTZ23

K TÉMATU: Problémy televize Z1 jsou téměř zažehnány, tvrdí její ředitel

Od stejného data je ředitelkou publicistiky pověřena Kateřina Pfauserová. Po vzájemné dohodě končí ve funkci ředitele techniky a výroby ing. Vít Novotný, dodala Dubášová. I když dojde k úsporám, Z1 nadále slibuje, že v březnu přibude zpravodajství. Diváci se také dočkají tří nových pořadů – Fashion Station, magazínu o moderních technologiích Digiworld a nového diskusního pořadu s pracovním názvem Fenomén.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.