Hlavní navigace

Zprávy z bulváru o konci Babicových dobrot na Nově prý nejsou pravdivé

23. 1. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
23. 1. 2012

O osudu oblíbeného víkendového kulinářského pořadu Babicovy dobroty, který vysílá televize Nova, není zdaleka rozhodnuto, jak informoval o tomto víkendu bulvární tisk. Serveru DigiZone.cz to řekl ředitel PR této stanice Vladimír Mužík. Určitě není pravda, že by Jiří Babica na Nově skončil. V současné době spolu jednáme o prodloužení smlouvy, uvedl Mužík.

Z ARCHIVU: Zdeněk Pohlreich si bude sám produkovat svoje kuchařské pořady

S informací přišel v sobotu jako první on-line deník Super.cz, později ji převzala také konkurenční tištěná média Blesk a Aha!, konkrétně jejich elektronické verze. Pokud by se Babica s Novou nedohodl a jeho pořad skutečně skončil, z obrazovky nejsledovanější české televize ale nezmizí vaření úplně. Snídaně s Novou obsahuje každé ráno několikaminutový blok Tescoma s chutí, kterým provázela původně Markéta Hrubešová. Pořady o vaření se vysílají i na všech ostatních plnoformátových televizích.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).