Hlavní navigace

Zůstane Mňam TV v Regionální síti 8? Provozovatel stanice se odpovědi vyhnul

3. 7. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„České Radiokomunikace mají uzavřenou platnou smlouvu s provozovatelem vysílání stanice Mňam TV,“ uvedla pro DigiZone.cz mluvčí Českých Radiokomunikací Petra Miterová.

Provozovatel lifestylového kanálu Mňam TV, společnost CE Media, získala od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) povolení expandovat do multiplexu 4 společnosti Digital Broadcasting. U řady našich čtenářů tak logicky vyvstala otázka, co se stane s tímto programem v Regionální síti 8, kde byl šířen formou digitální zemské distribuce doposud. Bude znamenat přesun do multiplexu 4 odchod ze sítě Českých Radiokomunikací? Odpovědi na přímou otázku redakce DigiZone.cz se provozovatel stanice vyhnul. Prozatím je tak třeba počítat s tím, že se zatím nic měnit nebude.

Cloud23

K TÉMATU: Mňam TV bude vysílat celoplošně, vybrala si multiplex 4 Radima Pařízka

Neustále pracujeme a vyhodnocujeme, jak bychom mohli poskytnout co nejlepší služby pro naše diváky, odpověděl neurčitě na dotaz našeho webu Pál Milkovics, ředitel stanice Mňam TV. Se změnou distribuce nepočítají v nejbližší době ani České Radiokomunikace. České Radiokomunikace mají uzavřenou platnou smlouvu s provozovatelem vysílání stanice Mňam TV, uvedla pro DigiZone.cz mluvčí operátora Petra Miterová a doplnila: Otázka paralelního vysílání a jeho smyslu není určená pro nás, ale právě pro provozovatele stanice. Distribuce Mňam TV v multiplexu 4 by měla podle informací provozovatele sítě začít v řádu dní.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).