Hlavní navigace

Zuzana Bubílková je novou tváří Šlágr TV, pomohla jí k lepší sledovanosti

Jan Potůček

UVNITŘ GRAF – Někdejší tvář Novy a TV Barrandov poprvé moderovala sobotní Písničky na přání, jejichž podíl na publiku vystoupal až nad čtyři procenta

Doba čtení: 1 minuta

Moderátorskou posilou lidové Šlágr TV se stala Zuzana Bubílková, která do loňského podzimu uváděla Politickou střelnici na TV Barrandov. Na nové stanici uvádí Písničky na přání a hned první vysílání v sobotu zaznamenalo nadprůměrnou sledovanost. „Podíl jejích Písniček na přání na publiku starším 15 let se pohyboval mezi 3,00 a 4,30 procenty,“ sdělil serveru DigiZone.cz bývalý výkonný ředitel ČT 1 Radan Dolejš, který se podílí na programu Šlágr TV. „Sobotní celodenní share tak vytáhla na 2,456 procenta,“ dodal. Bubílková současně působí i jako dramaturgyně diskusního pořadu Partie na Primě.

K TÉMATU: Šlágr TV vysílá přes DVB-T už v sedmi slovenských městech včetně Bratislavy

Šlágru se poslední týdny mimořádně daří, zejména o víkendech ataktuje v celodenním podílu na dospělém publiku hranici tří procent a je otázka času, kdy ji překoná. Minulý týden dosáhla zatím nejvyššího průměrného podílu 1,9 procenta. Stanice expaduje také do pozemních sítí na Slovensku, kde jí od 1. září vznikne konkurence v podobě čtvrtého kanálu televize Joj, rovněž lidové stanice Senzi. Ta bude vysílat v celoplošném multiplexu 1 společnosti Towercom, jež má stejného vlastníka jako Jojka. Šlágr TV vysílá v několika regionálních sítích DVB-T a pokrývá z nich už sedm slovenských měst včetně Bratislavy.


Zdroj: Atmedia/ATO-Mediaresearch

Vývoj týdenních podílů Šlágr TV na dospělém publiku od května do srpna letošního roku

Našli jste v článku chybu?