Hlavní navigace

Zuzana Bubílková je novou tváří Šlágr TV, pomohla jí k lepší sledovanosti

28. 8. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ GRAF – Někdejší tvář Novy a TV Barrandov poprvé moderovala sobotní Písničky na přání, jejichž podíl na publiku vystoupal až nad čtyři procenta

Moderátorskou posilou lidové Šlágr TV se stala Zuzana Bubílková, která do loňského podzimu uváděla Politickou střelnici na TV Barrandov. Na nové stanici uvádí Písničky na přání a hned první vysílání v sobotu zaznamenalo nadprůměrnou sledovanost. „Podíl jejích Písniček na přání na publiku starším 15 let se pohyboval mezi 3,00 a 4,30 procenty,“ sdělil serveru DigiZone.cz bývalý výkonný ředitel ČT 1 Radan Dolejš, který se podílí na programu Šlágr TV. „Sobotní celodenní share tak vytáhla na 2,456 procenta,“ dodal. Bubílková současně působí i jako dramaturgyně diskusního pořadu Partie na Primě.

Cloud23

K TÉMATU: Šlágr TV vysílá přes DVB-T už v sedmi slovenských městech včetně Bratislavy

Šlágru se poslední týdny mimořádně daří, zejména o víkendech ataktuje v celodenním podílu na dospělém publiku hranici tří procent a je otázka času, kdy ji překoná. Minulý týden dosáhla zatím nejvyššího průměrného podílu 1,9 procenta. Stanice expaduje také do pozemních sítí na Slovensku, kde jí od 1. září vznikne konkurence v podobě čtvrtého kanálu televize Joj, rovněž lidové stanice Senzi. Ta bude vysílat v celoplošném multiplexu 1 společnosti Towercom, jež má stejného vlastníka jako Jojka. Šlágr TV vysílá v několika regionálních sítích DVB-T a pokrývá z nich už sedm slovenských měst včetně Bratislavy.


Zdroj: Atmedia/ATO-Mediaresearch

Vývoj týdenních podílů Šlágr TV na dospělém publiku od května do srpna letošního roku

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).