Hlavní navigace

aplikace

Facebook chystá foto-chat, aplikaci má spustit ještě do konce roku

Facebook testuje svou vlastní mobilní aplikaci pro chatování prostřednictvím fotografií, zjistil server AllThingsD. Novinku má firma představit ještě do konce roku. Mělo by jít o obdobu služby Snapchat, která uživatelům umožňuje vzájemné posílání fotografií s popisky. Tyto obrázky se po určité době, kterou uživatel může sám nastavit, samy zničí – nezůstávají tedy uložené v paměti telefonu. Snapchat nedávno přidal i možnost posílat krátká videa.

17. 12. 2012 9:14
Doba čtení: do minuty

Google nemíní vyvíjet aplikace pro Windows 8 anebo Windows Phone 8

Clay Bavor Clay Bavor, jenž v Googlu řídí vývoj aplikací, sdělil V3, že Google prozatím nehodlá vyvíjet žádné nativní aplikace (například pro Gmail nebo Google Drive) pro Windows 8 anebo Windows Phone 8, protože na těchto systémech prý „nejsou uživatelé“. Společnost se raději nadále zaměří na vylepšování své nabídky pro iOS a pro Android.

Doba čtení: do minuty

Bulvár i ostatní tiskoviny od Ringier Axel Springer na iPadu

Stáhnete‑li si z App Store aplikaci iKiosk (od Axel Springer), budete v ní moci odebírat elektronické verze řady tiskovin vydavatelství Ringier Axel Springer CZ: jak Blesk a Aha!, tak Sport, Reflex, GEO, ABC, Blesk pro ženy, Blesk Hobby, Blesk zdraví, Svět motorů, Auto TIP a Sport Góóól.

Doba čtení: do minuty

Facebook App Center chystá prodej aplikací: kvalita má převážit nad množstvím

Také Facebook hodlá naskočit do vlaku prodeje aplikací. A jak jinak, prodávat se budou ty facebookové.

10. 5. 2012 10:01
Doba čtení: do minuty

Srazy.info v novém

Mezi českými geeky vcelku oblíbená webová aplikace pro domlouvání srazů a konferencí změnila vzhled a přidala nové funkce.

4. 4. 2012 10:33
Doba čtení: do minuty

Microsoft představil detaily připravovaného Windows Store

Microsoft odhalil podobu a detaily Windows Store, který bude součástí operačního systému Windows 8. Poprvé se objeví v betaverzi, jejíž uvolnění je plánováno na únor, a to včetně aplikací, které uspějí ve vyhlášené soutěži.

Doba čtení: 1 minuta